O systemie

Projuste to narzędzie wykonujące pracę, którą dotychczas byli w nadmiarze obarczeni specjaliści (analitycy danych, księgowi, rewidenci finansowi) – ustala różnice pomiędzy tym, jak umowa o kredyt indeksowany/denominowany była wykonana, a wybranymi stanami hipotetycznymi. Zarówno w przypadku biegłych jak i programu Projuste analiza umowy kredytowej jest możliwa po wprowadzeniu jej parametrów oraz danych na temat wykonania umowy. Im więcej informacji ma program, tym dokładniejszy wynik analizy!

Dlaczego Projuste?

Platforma Projuste to pierwsze, w pełni automatyczne narzędzie zapewniające wsparcie w  pracy nad sprawami frankowymi. Oferujemy usługi dopasowane do Twoich potrzeb:

Dla analityków

Dostęp do platformy umożliwiającej samodzielne wykonanie analizy z wykorzystaniem wbudowanych algorytmów liczących.

Dla kancelarii

Dostęp do platformy z możliwością zdalnego zlecania wykonania analizy przez współpracujących z nami ekspertów.

Dla wszystkich

System szkoleń tematycznych i eksperckich oraz program przygotowujący wdrożenie narzędzia w Twojej firmie.

Dla analityków

Ty wprowadzasz dane, my liczymy

Eksportuj dane ze skanu zaświadczenia za pomocą oprogramowania typu OCR lub po prostu wpisz je ręcznie do Projuste, by stworzyć “raport pełny” – analizę uwzględniającą różne rozwiązania sprawy frankowej. Program bierze pod uwagę wypłatę w transzach, wakacje kredytowe, karencje oraz prolongaty kredytu, 

zmiany parametrów początkowych w trakcie wykonania umowy (np. po podpisaniu aneksu lub ugody), odsetki karne, nadpłaty i wszystko to co istotnie wpływa na wyliczenia, dlatego jeśli nie pomyliłeś się przy wprowadzaniu danych – nie musisz obawiać się o poprawność analizy. Dodatkowo o brakach i niektórych błędach poinformujemy Cię za pomocą specjalnego komunikatu.

Dla kancelarii

Wysoka jakość i wygoda

Po wprowadzeniu parametrów początkowych podanych w umowie kredytowej (posiada je każdy kredytobiorca), program umożliwia wykonanie „raportu podstawowego” i „raportu rozszerzonego”. Są to analizy oparte o symulację wykonania kredytu zgodnie z umową. Program oblicza więc w jaki sposób umowa została wykonana. Dzięki przeanalizowaniu setek umów kredytowych symulacja uwzględnia pewne odchylenia i charakterystyczne dla poszczególnych banków sposoby wykonania umów (np. w zakresie oprocentowania).

Teraz w kilka minut uzyskasz możliwie dokładną wysokość roszczenia. Masz już zaświadczenie z banku? Teraz możesz zlecić wykonanie “raportu pełnego” nam, lub wykonać go samodzielnie. Raport pełny przedstawia wszystkie dane niezbędne do prowadzenia sprawy sądowej na kanwie umów o kredyt powiązany z walutą. 

Nie czekaj tygodniami na wyliczenia o niepewnej jakości, zaprezentowane w mało przystępny sposób. Przechowuj istotne dane w jednym miejscu i w wygodny sposób.

Dla wszystkich

Wsparcie ze strony ekspertów

Wykonywanie analiz do tej pory było czynnością zarezerwowaną dla specjalistów. Jest to zrozumiałe. Przedstawienie wysokości zobowiązań kredytobiorcy przy zmienionych parametrach kredytu wymaga bowiem odtworzenia algorytmów i parametrów mających wpływ na spłatę. W Projuste zrobiliśmy to za Was.

Dzięki temu wykonanie analizy samodzielnie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jeśli chcesz wykonywać obliczenia w obrębie własnej firmy oszczędzając pieniądze i czas, udzielimy Ci pomocy ekspertów, przeprowadzimy szkolenie, które pomoże Tobie i Twoim pracownikom w szybszej i sprawniejszej obsłudze spraw oraz zapewnimy bieżące wsparcie w wykonywaniu analiz.

Zabezpieczenia

Vestibulum posuere cubilia – ut pharetra augue ante ipsum primis in faucibus orci lorem ipsum.

Time

Sed sagittis sapien et turpis laoreet (misja, pomoc ludzi, przeciążone sądy, technologia)

People

Sagittis dolor nulla glavrida sapien et turpis laoreet amet.

Trust

Lorem apien et turpis laoreet glavrida ipsum euismod nulla.

Zespół profesjonalistów

The strength of the team is each individual member. The strength of each member is the team.

Diana Whitewood

CEO

Tiffany Green

Marketing Director

Jacob Brown

Marketing Director

Miriam Brown

Finance Director

Jacob Blackmoon

Creative Director

Anna Richardson

Operational Director

Instructors & coaches

Account managers

Invisible front

Technical team