Raport frankowy dla kredytobiorcy CHF

Masz kredyt powiązany z CHF i chciałbyś dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić kierując sprawę do sądu? Projuste jest również dla Ciebie! Skorzystaj z formularza poniżej, by zlecić nam wykonanie analizy Twojej umowy kredytowej za pomocą programu Projuste. Dzięki temu dowiesz się:

Projuste zostało stworzone przy współpracy z analitykami i biegłymi na bazie algorytmów i rozbudowanych arkuszy kalkulacyjnych. Umożliwia ono przygotowanie wszechstronnych raportów, przedstawiających wszystkie istotne parametry kredytu potrzebne w toku sprawy sądowej, a także przejrzystą tabelę wskazującą zdarzenia mające miejsce w okresie realizacji umowy.

Co uzyskasz dzięki Projuste?

Obszerny Raport przedstawiający analizę Twojej umowy kredytowej. Raporty składają się z kilku modułów: „Nieważność umowy”, „LIBOR+PLN”, „LIBOR+NBP”, „WIBOR+PLN”, „CKK i RRSO”. Więcej na ten temat przeczytasz na naszej stronie w zakładce „Raport”.

W zależności od tego jakimi dokumentami dysponujesz, możesz zlecić analizę szacunkową bądź pełną. Raport szacunkowy opiera się na danych z umowy oraz podstawowych danych dotyczących jej wykonania. Jest to przybliżona analiza Twoich roszczeń. Jeśli dysponujesz już zaświadczeniem banku, możesz zlecić nam wykonanie raportu pełnego, opierającego się na rzeczywistym sposobie spłaty kredytu.

Czego potrzebujesz do wykonania analizy?

Wyślij nam skany dokumentów:

  1. Umowy kredytowej i aneksów;
  2. Zaświadczenia z banku, dokumentującego wypłacone transze (data, kwota w PLN, kwota w CHF), spłacone raty (kapitał i odsetki, data, kwota w PLN, kwota w CHF), historię oprocentowania kredytu; wysokość i datę zapłaty dodatkowych opłat (około kredytowych).

Jeśli nie posiadasz zaświadczenia bankowego, wciąż możesz wykonać raport szacunkowy. Wskaże Ci on przybliżoną wysokość roszczeń. Do jego wykonania wystarczy:

  1. Umowa kredytowa;
  2. Informacja o transzach kredytu;
  3. Informacja o ewentualnych nadpłatach lub kosztach okołokredytowych.

Jak zlecić nam wykonanie analizy?

Skorzystaj z formularza poniżej i wybierz którym z raportów jesteś zainteresowany. W odpowiedzi otrzymasz mail potwierdzający warunki zlecenia. Odpisz na niego załączając wszystkie niezbędne dokumenty.
Pamiętaj, że ze względu na charakter usługi, nie będziesz mógł od niej odstąpić po wysłaniu nam dokumentów i informacji do Twojej sprawy. W związku z tym, zlecając wykonanie raportu musisz zaakceptować odpowiednie oświadczenie.

Kiedy otrzymasz raport?

Analizy możesz spodziewać się w ciągu 5 dni roboczych od dokonania zapłaty. Jeżeli z jakichś przyczyn termin ten ulegnie przedłużeniu, powiadomimy Cię o tym.

Cena i sposób jej zapłaty

Raport pełny, wykonany w oparciu o kompletne dane na temat zaciągnięcia kredytu i jego spłaty, to koszt 740 zł. Raport szacunkowy, bazujący na danych początkowych, kosztuje 185 zł. Ceny zawierają w sobie podatek VAT.

Zapłaty dokonasz za pomocą przelewu internetowego na rachunek podany w wiadomości email. Na zapłatę masz 7 dni od momentu przesłania faktury pro forma.

Więcej informacji na temat naszej usługi znajdziesz w Regulaminie. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane do kontaktu znajdziesz w zakładce Kontakt.

Kontakt z kancelarią prawną

Z nami możesz załatwić swoją sprawę do końca! Jeśli chcesz, by współpracująca z nami kancelaria prawna skontaktowała się z Tobą mailowo lub telefonicznie w celu przedstawienia oferty na przeprowadzenie postępowania sądowego, po prostu zaznacz odpowiednią zgodę pod formularzem!

Formularz kontaktowy


    Administratorem Twoich danych osobowych jest PMBT sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (KRS: 0000839902). Możesz się z nami skontaktować wysyłając e-mail na adres: biuro@projuste.pl. Twoje dane będą przetwarzane do celów prowadzenia z Tobą korespondencji, a jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, również w celach marketingowych. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Przysługuje Ci prawo do dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu wycofania zgody na otrzymywanie informacji marketingowych, wyślij e-mail na wskazany powyżej adres.

    Wybierz rodzaj raportu: